Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda przedszkole nocą? Spytajcie o to dzieci z  gr. „Skrzaty”, które, jako najstarsze dostąpiły zaszczytu nocowania w przedszkolu,  czekając   z niecierpliwością na Św. Mikołaja.

Dnia 4 grudnia „Skrzaty” przybyły do przedszkola późnym popołudniem, aby rozpocząć niesamowitą przygodę. Przedszkolaków powitała Pani Dyrektor Barbara Sys, życząc wspaniałej zabawy i spokojnej nocy. Zanim jednak położyły się spać – przeżyły wiele przygód…

Na początku były zabawy integracyjne i wspólna kolacja, podczas której każde dziecko samodzielnie komponowało swoją wymarzoną kanapkę 😊 Następnie wszyscy zakasali rękawy i wzięli się za wykonanie portretów Św. Mikołaja oraz przygotowanie dla niego pierniczków. Kiedy wszystko było już gotowe, dzieci przebrały się w swoje urocze pidżamki  i zaczęła się najbardziej oczekiwana przez wszystkie „pidżama party” z wesołą muzyką oraz „wojna poduszkowa”. Po tańcach i hulańcach wszystkie umyły ząbki i buźki, a potem szybko wskoczyły w swoje śpiworki, by zacząć nocny seans mikołajowy. Do spania utuliły je kołysanki i domowe Przytulanki. To był niezapomniany wieczór, który długo pozostanie  w pamięci naszych wychowanków.