Dnia 14 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości (11 listopada).

Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się w sali gimnastycznej, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która powitała wszystkie zebrane dzieci i personel przedszkola oraz nawiązała do tradycji obchodów Święta Niepodległości. Następnie, jak na prawdziwych patriotów przystało, wszyscy odśpiewali hymn narodowy. Dzieci z grup: „Kangurów” i „Tygrysów” zaprezentowały wiersze oraz pieśni patriotyczne. Nastrój uroczystości był bardzo podniosły, a słowa piosenki „…tu wszędzie jest moja Ojczyzna” wywołały wielkie wzruszenie. Dzieci pięknie wykonały program artystyczny, słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie w pamięci naszych „Małych Polaków”.

dsc_0938